Doživotní záruka

Užijte si doživotní záruku na vaše sportovní sluneční brýle na našem e-shopu.

Pokud jde o investici do sportovních slunečních brýlí, rozhodujícími faktory jsou odolnost a dlouhá životnost. Přece jen chcete brýle, které udrží krok s vaším aktivním životním stylem a odolají nárokům vašich oblíbených sportů. Proto jsme hrdí, že vám můžeme na našem e-shopu nabídnout nepřekonatelnou funkci - doživotní záruku na všechny naše sportovní sluneční brýle!

Chápeme důležitost spolehlivých brýlí, které vydrží náročné outdoorové aktivity. Proto si stojíme za kvalitou našich výrobků a věříme v jejich dlouhotrvající výkon. S naší doživotní zárukou si můžete své sportovní sluneční brýle koupit s vědomím a klidem.

Co znamená doživotní záruka na vaše sportovní sluneční brýle? To znamená, že pokud se vyskytnou nějaké vady v materiálu nebo zpracování, vyměníme nebo opravíme vaše sluneční brýle bez dalších nákladů. Záruka se vztahuje na širokou škálu problémů, jako jsou rozbité rámečky, poškozené čočky nebo jakékoli jiné výrobní vady, které mohou ovlivnit jejich funkčnost.

Chcete-li využít této doživotní záruky, jednoduše si uschovejte doklad o koupi a kontaktujte náš tým zákaznických služeb. Provedou vás procesem odeslání vašich slunečních brýlí k opravě nebo výměně.

Pamatujte, že tato doživotní záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a nikoli na běžné opotřebení nebo náhodné poškození a to konkrétně na 10 let.

 

Zpět do obchodu