O nás

 

BEAM je značka sportovních slunečních brýlí, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních brýlí pro sportovce a outdoorové nadšence. Brýle BEAM se vyznačují odolnými rámečky a skly, které poskytují vysokou ochranu proti slunečnímu záření, odrazům a škrábancům.

BEAM si klade za cíl kombinovat vynikající funkčnost s moderním designem. Všechny modely jsou navrženy s ohledem na pohodlí a ergonomii, aby brýle při sportovních aktivitách dobře držely na obličeji a nezpůsobovaly nepříjemnosti. Navíc jsou vybaveny širokým polem vidění a ochrannými filtry proti UV záření, které chrání vaše oči i za silného slunečního svitu.

BEAM nabízí různé typy sportovních brýlí, které jsou přizpůsobeny pro různé sporty jako běhání, cyklistiku, golfování, horolezectví a mnoho dalších. V nabídce najdete také modely s polarizačními sklíčky, které minimalizují nežádoucí odrazy od hladiny vody, sněhu a dalších ploch.

Pokud jste sportovec nebo outdoorový nadšenec a hledáte kvalitní a spolehlivé sportovní sluneční brýle, BEAM jsou skvělou volbou. Vyberte si ze širokého sortimentu a dopřejte si maximální ochranu očí a pohodlí během vaší sportovní aktivity.

Zpět do obchodu