BEAM SKY TRANSPARENT - SILVER

Skladem (>5 ks)
Kód: 242
Značka: BEAM
1 499 Kč
Kategorie: Brýle senior
Záruka: doživotní
konfigon: 1
143 Barevných variant
143 Barevných variant
Dodání do 2 prac.dnů
Dodání do 2 prac.dnů
Doprava zdarma od 1399,-
Doprava zdarma od 1399 Kč
Doživotní záruka
Doživotní záruka

Detailní popis

Naše sluneční brýle SKY jsou bestsellerem řady BEAM díky svému modernímu designu, kvalitním materiálům a nízké hmotnosti (28g). O zbytek se stará rozsáhlé příslušenství. Brýle se pyšní opravdu skvělou ergonomií a proto jsou vhodné, ať už na jakýkoliv sport a nebo jen tak na městskou procházku. Nosník a nožičky brýlí jsou z pogumovaného materiálu, tím pádem je zaručeno perfektivní držení brýlí na vašem obličeji. Brýle skvěle chrání před větrem, sluncem a případně i vodou.

 

3D brýle - můžete otáčet a přibližovat

Rám

Rám našich brýlí je vyroben z Grilamidu (TR90).Grilamid je velmi lehký, pružný a odolný polyamid, který svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát nebo nylon a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celých brýlí. Díky tomuto je rám brýlí skoro až „NEROZBITNÝ“.

Rozměry: výška 61 mm, šířka 143 mm, délka 165 mm

 

Zorník

Zorníky našich brýlí jsou vyrobeny z materiálu PC (polykarbonát). Na našich zorníkách je použita technologie REVO. REVO zajišťuje dobrou průhlednost brýlí za jakýchkoliv světlelných podmínek a současně se jedná o technologii ochrany před UV vyvinutá NASA, původně k ochraně satelitů a následně k ochraně zraku astronautů při výstupu do vesmíru. Všechny naše zorníky mají vrstvu proti poškrábání a ochranu UV400. 

Zorníky lze zakoupit i samostatně zde: (ZORNÍKY)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mceclip0-1 

Obsah balení

Obroučky s barevným zorníkem dle přání zákazníka, polarizační a transparentní zorník, box na brýle, obal + mikrovláknový hadřík

 

Takže chyťte to rychle! Dobré věci se rychle prodávají :-)

Všechny modely jsou pouze ilustrativní

 
Zpět do obchodu